Juhtkond ja spetsialistid

Juhtkond ja spetsialistid

Irina Lju direktor

svlkool@gmail.com 

Svetlana Gvozdeva õppealajuhataja

svetlana.gvozdeva.svlk@gmail.com

Galina Maksimova direktori asetäitja majandustöö alal  

mgalina662@gmail.com

Elena Egorova personalispetsialist

personal.svlkool@gmail.com

Jekaterina Nagovitsõna sekretär

sekretar.svlkool@gmail.com

Irina Gantseva huvijuht

irina.gantseva@gmail.com

Alla Mamontova infotehnoloog

alla.mamontova@gmail.com

Oksana Shadrinaa psühholoog

oksana.suvalova.svlk@gmail.com

Tatjana Verzilova sotsiaalpedagoog

tatianaverzilova@gmail.com

Olga Odintsova logopeed

Olga.OdintsovaV@gmail.com

Irina Meljakova projektijuht

imeljakova@gmail.com

Marina Aleksejeva projektijuht

aleksejevama@gmail.com

Nadežda Mjamlina raamatukoguhoidja

NMjamlina@gmail.com

Jelena Moskalchuk raamatukoguhoidja

elena.moskalchuk@gmail.com

Lyubov Batyala kassapidaja

 

Marianna Gaevaia HEV koordinator

mariannaga74@gmail.com