Juhtkond ja spetsialistid

Juhtkond ja spetsialistid

Irina Lju direktor

direktor@svlk.edu.ee

irinalju@gmail.com

Galina Maksimova direktori asetäitja majandustöö alal  

majandusjuhataja@svlk.edu.ee

galina.maksimova.svlk@gmail.com

Elena Egorova personalispetsialist

personal@svlk.edu.ee

egorova67@gmail.com

Jekaterina Nagovitsõna sekretär

sekretar@svlk.edu.ee

nagovitsona@gmail.com

Irina Gantseva huvijuht

irina.gantseva@svlk.edu.ee

irina.gantseva@gmail.com

Alla Mamontova infotehnoloog

alla.mamontova@svlk.edu.ee

alla.mamontova@gmail.com

Oksana Shadrinaa psühholoog

Oksana.Suvalova@svlk.edu.ee

oksana.suvalova.svlk@gmail.com

Tatjana Verzilova sotsiaalpedagoog

tatjana.verzilova@svlk.edu.ee

tatianaverzilova@gmail.com

Olga Odintsova logopeed

Olga.OdintsovaV@gmail.com

Irina Meljakova projektijuht

irina.meljakova@svlk.edu.ee

imeljakova@gmail.com

 

Marina Aleksejeva projektijuht

marina.aleksejeva@svlk.edu.ee

aleksejevama@gmail.com

Nadežda Mjamlina raamatukoguhoidja

raamatukogu1@svlk.edu.ee

NMjamlina@gmail.com

Jelena Moskalchuk raamatukoguhoidja

raamatukogu2@svlk.edu.ee

elena.moskalchuk@gmail.com

Lyubov Batyala kassapidaja

ljubov.batjala@svlk.edu.ee

 

Marianna Gaevaia HEV koordinator

mariannaga74@gmail.com