Huvitegevus

HUVITEGEVUS

 

Õppeaastal 2021/2022 töötab koolis 9 huviringi ja inglise keele süvaõppeklassid (1.-8. EFL klassid)

 

Huviringide tunniplaan

Esmaspäev

Kellaaeg

Huvitegevus

Klassid

Juhendajad

9.55  -  10.40

Loogika ring

Логика, шахматы

1.B klass

S.Pritulina

10.45 – 11.20

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

5.B klass

I.Parkhomenko

10.45 - 11.20

Koor Хор

4.A klass

J.Trubina

I.Bogdanova

10.55 -11.40

Loogika ring

Логика, шахматы

3.B klass

S.Pritulina

11.20 – 11.50

Vokaal Вокал

1.А klass

I.Bogdanova

11.20 – 11.50

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

3.А klass

I.Parkhomenko

 

11.55-12.40

Loogika ring

Логика, шахматы

1.A klass

S.Pritulina

12.40 – 13.30

Teatriring  Театр

1.А klass

I.Parkhomenko

Teisipäev

Kellaaeg

Huvitegevus

Klassid

Juhendajad

10.45 – 11.20

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

4-5 klass

I.Parkhomenko

11.20-11.50

Koor

3.A klass

J.Trubina

I.Bogdanova

11.20 – 11.50

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

2A. klass

I.Parkhomenko

12.20 – 12.50

Kannel Каннель

4.A klass

I.Bogdanova

12.40 – 13.30

Teatriring Театр

1.B klass

I.Parkhomenko

12.50 - 13.30

Kitarr  Гитара

7.A klass

I.Bogdanova

13.40 -14.30

Koor

1.B klass

J.Trubina

I.Bogdanova

Kolmapäev

Kellaaeg

Huvitegevus

Klassid

Juhendajad

10.45 – 11.15

Vokaal Вокал

4.А klass

I.Bogdanova

10.45 – 11.15

Avastusõppe huviring

4/5 klass

I.Gantseva, L.Loos

10.45 – 11.15

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

4.A klass

I.Parkhomenko

11.20 – 11.50

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

3.A klass

I.Parkhomenko

I.Bogdanova

12.45 -  13.20

Kitarr Гитара

7.А klass

I.Bogdanova

13.40 – 14.30

Teatriring  театр

4.A klass

I.Parkhomenko

I.Bogdanova

Neljapäev

Kellaaeg

Huvitegevus

Klassid

Juhendajad

9.55  -  10.40

Loogika ring

Логика, шахматы

2.A klass

S.Pritulina

10.45 – 11.15

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

4.A klass

I.Parkhomenko

10.45 - 11.15

Kannel Каннель

4.A klass

I.Bogdanova

11.20 – 11.50

Lavakunsti huvitegevus

Сценическое искусство

3.B klass

I.Parkhomenko

11.20 - 11.50

Koor

2.A klass

J.Trubina

I.Bogdanova

11.55 – 12.40

Loogika ring

Логика, шахматы

3.A klass

S.Pritulina

13.40

Teatriring Театр

4.A klass

I.Parkhomenko

Reede

Kellaaeg

Huvitegevus

Klassid

Juhendajad

10.45 - 11.15

Muusikaring Музыкальный

4-5. klass

I.Bogdanova

10.45 – 11.20

Avastusõppe huviring

5.В klass

I.Gantseva, J.Moskaltsuk

11.15 – 11.45

Muusikaring Музыкальный

3.В klass

I.Bogdanova

13.15 - 13.40

Kannel Каннель

4.A klass

I.Bogdanova

 

EFL klasside tunniplaan

nr kab

 

Klass

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

               

209

Plauska Serafima

1 EFL

14:00- 16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

212

Rostislavskaja Elena

2 EFL

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

207

Vinogradova Jelena

3 EFL

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

208/213

Lihhatšov Vladimir

4 EFL

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

14:00-16:15

208

Lihhatšova Galina

5 EFL

15:20-17:35

15:20-17:35

15:20-17:35

15:20-17:35

15:20-17:35

209

Plauska Serafima

6 EFL

16:15-17:55

16:15-17:55

16:15-17:55

16:15-17:55

 

207

Vinogradova Jelena

7 EFL

16:15-17:55

16:15-17:55

16:15-17:55

16:15-17:55

 

206

Ovchinnikova Yulia

8 EFL

15:30-17:10

 

15:30-17:15

15:30-17:10

15:30-17:10